فیلمهای بیش فعالی + لینک دانلود - مجله بیش فعالی ایران

فیلمهای بیش فعالی ، مجموعه ی آثار سینمایی در ژانر مستند و غیر مستند هستند که به موضوع بیش فعالی میپردازند. در این مطلب قصد داریم به طور خلاصه آنها را بررسی کنیم و همچنین براش شما لینک های دانلود آن را نیز قرار دهیم.

فیلمهای بیش فعالی

فیلمهای بیش فعالی

مستند

Take Your Pills

قرص هات رو بخور

این مستند، به بررسی جامعه ای میپردازد که به شدت رقابتی است. بعضی ها در این رقابت برای آنکه گوی سبقت را از بقیه بربایند، شروع به خوردن قرصهای مخصوص بیش فعالی (بخصوص آدرال) میکنند. این مستند نقاط قوت و ضعف این دارو را بررسی میکند. مستند قرص هات رو بخور، محصول ۲۰۱۸ است. این مستند توانسته امتیاز ۶٫۴ از ۱۰ را در وبسایت IMDB به دست بیاورد. شما میتوانید از طریق لینک زیر، این مستند Take Your Pills با زیرنویس فارسی تماشا کنید:

تماشای مستند

فیلمهای بیش فعالی

free the mind

ذهن را آزاد کنید

این مستند، به بررسی مدیتیشن و بیش فعالی ( که قبلا در این مقاله بررسی کردیم) میپردازد. این مستند محصول سال ۲۰۱۲ است و امتیاز ۶٫۳ را از IMDB کسب کرده است. Richard Davidson ، استاد حوزه ی عصب شناسی، به بررسی یوگا و مدیتیشن بر روی نوارهای مغزی میپردازد. شما میتوانید این مستند را از لینک زیر، به صورت زنده تماشا کنید.

 

 

 

فیلمهای بیش فعالی : سینمایی

فیلمهای بیش فعالی

Mommy

مامانی

فیلم Mommy ، در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است و امتیاز ۸٫۱، که امتیاز خوبی هم هست را از سایت IMDB کسب کرده است. فیلم Mommy ، در مورد زنی است که همسرش را به تازگی از دست داده و درگیر بزرگ کردن فرزند بیش فعالش است. فرزندی که گاهی خشن و غیر قابل پیشبینی میشود . شما میتوانید فیلم Mommy را از طریق لینک زیر دانلود کنید :

 

فیلمهای بیش فعالی

فیلمهای بیش فعالی
فیلمهای بیش فعالی

Accepted

پذیرفته شده

این فیلم، در مورد شخصی است که دوستانش در کالج ، او را بخاطر بیش فعالی تحویل نمیگرند. اما او تصمیم میگیرد این امر را تغییر دهد.

 

 

 

 

 

 

 

فیلمهای بیش فعالی
فیلمهای بیش فعالی

Thumbsucker

اتگشت خور

این فیلم، در مورد شخصی است که اختلالات روانی دارد و عادت به خوردن انگشت شستش دارد. تا اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید