شغل بیش فعال ها - بهترین شغل برای آنها

شغل بیش فعال ها ، شغل مناسب آنها شاید کمی با شغل مناسب باقی افراد متفاوت باشد. یکی از این دلایل این است که بیش فعال ها بخاطر عدم تمرکز یا نامرتب بودن، شاید در کار به مشکل بخورند. برای همین، انتخاب شغلی که بتواند بیشترین بهره را از مهارت های آنها ببرد ضروری است.

لذت در شغل بیش فعال ها

تمام اشخاص ، در شغل هایی موفق تر میشوند که از آن لذت ببرند. این نکته در بیش فعال ها نیز صدق میکند. اما شاید تفاوت این باشد که که این کار اگر کسل کننده باشد ، آن شخص به یاس و نا امیدی بیشتری میرسد.

پیشنهاد هایی برای شغل بیش فعال :

نو آوری :

تحقیقات ثابت کرده اند که بیش فعال ها خلاق تر هستند. برای همین اگر شغل بیش فعال ها نیاز به خلاقیت داشته باشد ، آنها راحت تر میتوانند مشکلات را حل کنند.

پیشنهاد ها :

شغل بیش فعال

هنرمند ، مخترع ، موزیسین ، طراح ، معمار ، معلم و کارشناس تبلیغات

کار برای خود شخص :

برای آغاز کسب و کارتان، شما نیاز به ریسک کردن ، خلاق بودن و استقلال دارید. چیزهایی که در خون بیش فعال ها است. اما شغل بیش فعال که نیازمند کار روتین اداری ، مرتب کردن فایلهای روزانه و انجام کارهای تکراری باشد ، هیچوقت به مزاج او خوش نمی آید.

 

کاری که هر روزش متفاوت باشد

 

از آنجایی که میدانید ، بیش فعال ها زود کسل میشوند؛ برای همین انتخاب شغلی که هر روز با چیزهای تازه رو به رو شود برای آنها لازم است. اینگونه بیش فعال ها بیشتر حس درگیر شدن در کار را خواهند داشت.

پیشنهاد ها :

آتش نشان ، پلیس ، داروساز ، کارشناس اتاق عمل و مجری تلویزیون

کاری پر از روابط اجتماعی

گروهی از بیش فعال ها ، بخاطر برون گرا بودنشان فقط در کارهایی دوام می آورند که پر از روابط اجتماعی است. برای این دسته از بیش فعال ها ، شغلهای زیر پیشنهاد میشود :

شغل بیش فعال

پیشنهاد های شغل بیش فعال ها :

فروشنده ، معلم ، کارشناس روابط عمومی

 

شما چه نوع بیش فعالی دارید ؟؟ ( انواع بیش فعالی )

شاید اوضاع شغل بیش فعال ها ، با باقی افراد کمی متفاوت باشد. پس اگر قرار است شغلی روتین و خسته کننده را انتخاب کنید ، قبل از انتخابتان دو بار فکر کنید. در نظر بگیرید که آیا میتوانید حس کسل شدن را در طی کار تحمل کنید یا خیر ؟ اگر جوابتان مثبت نیست ، فکر دیگری برای خود و آینده تان بکنید !

 

مبع : webmd

دیدگاهتان را بنویسید