افراد معروف بیش فعال - ازلئوناردو داوینچی تا انیشتین - مجله بیش فعالی ایران

کم نیستن افراد معروف بیش فعال . از لئوناردو داوینچی بگیرید تا انیشتین و جاستین تیمرلیک. یعنی فرقی ندارد که دانشمند یا هنرمند ، شما میتوانید به آنچه که میخواهید تبدیل شوید. فقط کافیست که بیش فعالی خود را کنترل کنید ، چه با دارو چه با رفتار درمانی (حتما مطالب دسته ی درمان بیش فعالی را دنبال کنید)

 

افراد معروف بیش فعال
افراد معروف بیش فعال / آلبرت انیشتین

 

برویم ویدیو زیر را در مورد افراد معروف بیش فعال ببینید :

 

 

افراد معروف بیش فعال : لئوناردو داوینچی

در لیست افراد معروف بیش فعال ، شاید نامی پر افتحار تر از لئوناردو داوینچی نباشد. کمتر کسی هست که تابلوی مونالیزا را ندیده باشد.

افراد معروف بیش فعال
/ لئوناردو داوینچی

تحقیقات جدید نشان داده که عدم توانایی لئوناردو داوینچی در پایان یک پروژه ، سندی محکم بر اختلال نقص توجه اوست. پروفسور Marco Catani ، تحقیقات جامعی در مورد بیش فعال بودن لئوناردو انجام داده است. مارکو، پشت گوش انداختن پروژه های متعدد توسط او را به همراه خلاقیت خارق العاده اش را دلیلی بر اختلال بیش فعالی داوینچی میداند.

پروفسور کاتانی ، در این زمینه میگوید :

با اینکه سخت است ۵۰۰ سال بعد تشخیص یک اختلال را داد، اما من مطمئن هستم که نیمه کاره گذاشتن کارها و خلاقیت بی حد و مرز لئوناردو داوینچی ، دلیلی جز بیش فعالی ندارد.

 

 

 

 

افراد معروف بیش فعال : آلبرت انیشتین

شاید اولین بار باشد که میشنوید موثرترین فیزیک دان قرن ۲۰ ام ، اختلال ADHD داشته است. فراموشکاری، ناآگاهی به دور و برش و ظاهر آشفته اش دلایل محکمی برای اثبات بیش فعالی/نقص توجه این بزرگ مرد تاریخ باشد.

اگه هنوز تست بیش فعالی را نزنید ، از اینجا در آن شرکت کنید.

مایکل فیلیپس

افراد معروف بیش فعال

مایکل فیلیپس ، پر افتخار ترین شخص المپیکه. کسیه که ۲۸ مدال المپیک داره. با این حال مایک ، کلاس دهم تشخیص ADHD گرفت. اون نمیتونسته سر کلاس بشینه ، در حالی که هر روز بیش از سه ساعت تو استخر شنا میکرده. به گزارش معلم های مدرسه ی مایکل فیلیپس ، او به شدت از خواندن متنفر بوده است. اما از آن طرف به شدت به ورزش عشق میورزیده است. شاید برای همین است.

جاستین تیمبرلیک

افراد معروف بیش فعال

جاستین تیمبرلیک ، بازیگر ، خواننده و تهیه کننده ی آمریکایی مبتلا به بیش فعالی است. او همچنین به بیماری OCD یا وسواس فکری نیز مبتلاست. اما این اختلالات نتوانست مانع موفق شدن او شود. او خیلی در مورد اختلال خود صحبت نکرده است. جاستین یک بار در مصاحبه ای به اختلالات خود اشاره کرده است. تیمبرلیک اذعان کرده است که با وجود همه ی مشکلات، تواسنسته با سعی و تلاش راهش را به جلو هموار کند.

 

 

 

 

 

مطلب قبلی : مشکل هدف گذاری در بیش فعالی

دیدگاهتان را بنویسید